Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer38954/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer38954/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer38954/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Reklamacje i zwroty – Butik Calvani

Reklamacje i zwroty

Home / Reklamacje i zwroty

ZWROTY

 

Klient ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny zwrotu.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie zamówionego produktu.

W celu zwrotu danego produktu należy skorzystać z gotowego do pobrania wzoru formularza zwrotu. Wypełniony formularz powinien zawierać takie dane jak imię i nazwisko, adres, numer zamówienia oraz cenę zwracanego towaru. Ważne, aby wskazać rachunek, na który ma nastąpić zwrot należność. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

WYMIANA

Klient ma prawo do wymiany towaru w terminie do 14 dni od otrzymania paczki. Towar odesłany na wymianę powinien być w nienaruszonym stanie dotyczy to również opakowania towaru. W celu wymiany zakupionego produktu należy odesłać formularz wymiany wraz z dowodem zakupu: Wymiana w naszym sklepie jest możliwa tylko na inny rozmiar w ramach tego samego produktu. W przypadku braku towaru w magazynie, czas oczekiwania przez Klienta może się wydłużyć bądź Klient ma prawo wyboru rzeczy zastępczej o takiej samej kwocie lub za dopłatą, jeżeli kwota przewyższa pierwotny produkt.

 

 

 

REKLAMACJE

 

Klient ma prawo do reklamacji towaru w terminie nie dłuższym niż 14 dni od otrzymania przesyłki. Towar, który podlega reklamacji musi być odpowiednio zabezpieczony oraz utrzymany w ładzie. W przypadku towaru uszkodzonego zostanie poddany naprawie bądź wymieniony na towar bez wad fabrycznych. Jeżeli będzie to niemożliwe poniesione koszty przez Klienta podczas transakcji zostaną zwrócone. W przypadku reklamacji otrzymanego towaru warunki zwrotu jak i reklamacji nie różnią się. W razie nie spełnienia powyższych warunków reklamacja bądź zwrot nie będzie rozpatrzona na korzyść Klienta a nadesłana paczka nie zostanie przyjęta.

 

Odnośnie zwrotów, wymian i reklamacji towar prosimy wysyłać na adres:

Calvani Aleksandra Treichel

ul . Sokola 19

86-200 Chełmno

 

Paczki wysłane „za pobraniem” nie będą przez Nas odbierane.

 

Zwracana odzież nie może posiadać śladów użytkowania, zabrudzeń oraz zapachów np perfumów, dymu papierosowego, brudu. Musi być w stanie pierwotnym (niezmienionym), zapakowana w oryginalne opakowanie oraz z dołączonymi dodatkami.